ininal kart para yükleme ing | ininal kart nasıl alınır

ininal kart para yükleme ing konusu son zamanların en çok merak edilen başlıkları arasından yer almaktadır. Bunun nedeni ise ininal kart bir kredi kartı ya da banka kartı gibi kullanılabilen bir karttır. MasterCard şirketinin alt kuruluşu tarafından piyasaya sürülen ininal kart nerelerde kullanılır diye soracak olursanız, her türlü alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Sanal ortamda, yani internet üzerinden pek çok sanal mağazada bu kart ile alışveriş yapabilir, internetten ürün alabilirsiniz ya da fiziksel ortamdaki mağazalarda da (örneğin bakkal, market, manav gibi) bu kartı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

ininal kart para yükleme ing bank

İninal kart nasıl alınır bunun için PTT, PTT Matik, Migros, Migros Jet, Tansaş, Teknosa, D&R gibi satış noktalarından birisine giderek kart istemeniz yeterlidir. Herhangi bir yaş sınırı olmadan kolayca alabilirsiniz. ininal kart para yükleme ing bank ATM’sinde kolayca gerçekleştirilebilir ve kart içerisindeki bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

ininal kart para yükleme ing işlemi nasıl yapılır?

Sahip olduğunuz inina kartınıza ING Bank ATM’lerinden kartsız bir şekilde, banka hesabınız olmadan kolayca para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sadece yanınızda nakit kağıt para olması yeterlidir.

ING ATM’lerinden İninal Kart’a Para Nasıl Yüklenir?

  1. ING Bank ATM’ye gidiniz.
  2. “Parasız İşlemler” seçeneğine tıklayınız.
  3. TC Kimlik No ve Cep Telefonu bilgilerini giriniz.
  4. Yükleme yapılacak kart bilgisini giriniz (16 haneli hesap no)
  5. Yatıracağınız miktarı belirtip, onaylayın.
  6. Açılan para koyma mekanizmasına parayı düzgünce yerleştirip, onaylayın.

Böylelikle ininal kart para yükleme ing bank ATM’sinden kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

İninal kart nerelerde kullanılır yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kredi kartı yada banka kartının geçerli olduğu tüm alışveriş noktalarında geçerlidir. İninal kart nasıl alınır yazımızda genel hatları ile değindik, bir diğer merak edilen soru da para çekme işlemi ile ilgili olmaktadır.

ininal kart para çekme | Kartın avantajları

ininal kart para yükleme ing bank atm’sinde kolayca gerçekleştirilebilir ancak para çekme seçeneği yoktur. Çünkü ininal kart nerelerde kullanılır konusunda da değindiğimiz gibi bu kart tıpkı kredi kartı yada banka kartı gibi kullanılır ve sanal ortamda yada fiziksel ortamda, bu kartta yüklü olan sanal parayı kullanırsınız. Bu parayı gerçek para olarak çekemezsiniz.

Bir önceki yazımızda ipç şifresi nedir ve ipç şifresi nasıl alınır konularını kapsamlı bir şekilde açıklayarak PTT ipç şifresi Nasıl Alınır | PTT ipç şifresi Alma başlıklı makalemizi oluşturduk. ipç şifresi alma için ilgili makalenin konu başlığını tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir