Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Ad / Soyad: Selin Semerci

E-mail: [email protected]


EDİTÖRLER

Berna YILDIZ

E-mail: [email protected]

Selin SEMERCİ

[email protected]


GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Cansu ERDOĞAN

E-mail: [email protected]


REKLAM & REZERVASYON

[email protected]


SİSTEM YÖNETİMİ VE YAZILIM

WP Yazılım Hizmetleri

YER SAĞLAYICI

Akweb Hosting Hizmetleri


İdpsbanka.org sitesinde yayımlanan Yorumların ve Köşe Yazılarının sorumluluğu yazarlara aittir. İdpsbanka.org yazıların sorumluluğunu almaz. Ayrıca sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve İdpsbanka.org harici linklerin sorumluluğunu almaz.


BASIN BÜLTENLERİ

İdpsbanka.org PTT Bank ve Ziraat Bankası ile ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz ekonomi haberlerini aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize gönderebilirsiniz.

[email protected]


GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2015 İdpsbanka.org tüm hakları saklıdır. Haber, kod, röportaj, resim gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları İdpsbanka.org’a aittir. İdpsbanka.org sitesinde yer alan bütün materyaller, resimler, yazılar, ses dosyaları, videolar, animasyonlar, tasarım, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar İdpsbanka.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

İdpsbanka.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. İdpsbanka.org hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

© Copyrigth 2015 İdpsbanka.org All rights reserved. All copyright of the contents like news, code, interview, picture belong to İdpsbanka.org. All material, pictures, texts, audio files, videos, animations, design, design and editions of İdpsbanka.org are protected by copyright 5846. They may not be copied, modified, distributed, or published in any commercial manner without the written permission of İdpsbanka.org. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source.

The external links on İdpsbanka.org are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. İdpsbanka.org may change at any time without notice. You are not responsible for any errors from this site.