En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Zaman içerisinde kanunlara bağlı olarak sınırlamalar gerçekleşse de kredi kartı artık bu toplumun çok önemli bir parçası olmuştur. İnsanların cüzdanı içerisinde birkaç tane farklı bankanın kredi kartları bulunurken, çoğunlukla insanların bankalara borçlu olduğunu ve borcunu göndermek için çok çaba sarf ettiğini söyleyebiliriz. Peki en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri ?

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri ?

Şartlarınıza bakarak size en uygun koşullarda kredi kartı veren bankalar, işinizi kolaylaştırıyor ve kredi kartı konusunda size daha cazip sunumlarda bulunuyor.

Ülkemizde finansal anlamda kendini ispat etmiş ve hizmetleriyle fark yaratmış olan pek çok kuruluş yani bankalar, kolay kredi kartı verme noktasında ön plana çıkıyorlar. Bu bankalardan bazılarını sıralayacak olursak,

  • Yapı Kredi Bankası
  • QNB Finansbank
  • Vakıfbank
  • Denizbank
  • İş Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Garanti Bankası ve
  • TEB
  • Halkbank
  • Akbank

Bu saymış olduğumuz kurumlar en kolay kredi kartı veren bankalar 2017 yılında daha aktif çalışan bankalardır diyebiliriz. Aslında Vakıfbank bu listeye eklenebilir. Visa ve Master kart kullanım avantajları ile birlikte, çoğu zaman insanların aile bütçesini düzenlediği bir araç ve unsura dönüşüyor. Asgari tutarlarını yatırdıktan sonra kalan borcu kredilendirerek bir sonraki aya aktarmak, elbetteki belli bir riski de beraberinde getiriyor. Siz olun, kredi kartı kullanımlarında borcunuzun tamamını ödemeye dikkat edin.

Devlet Bankalarından Kredi Kartı Almak Kolay mı?

Son zamanlarda devlet bankaları da bankalar arasında etkili olmaya başladı. Başta Ziraat Bankası olmak üzere yaygın şube ağları ve arkasında devlet güvencesi olmasının getirdiği güvenle her geçen gün müşteri sayıları da artıyor.

Özellikle emekli maaşını devlet bankalarından alanlar, kamu görevlileri için devlet bankalarından kredi kartı almak daha kolay gibi değerlendiriliyor. Katılım bankalarından da kredi kartı yerine geçen kartları almak kolaylaşıyor. Bu konuda detaylı bilgi almak için aşağıdaki En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar konusunu incelemenizi tavsiye ederiz. Kredi kartı konusunda uzman kişilerin kaleme aldığı açıklayıcı bir makaledir.

en kolay kredi kartı veren bankalar 2017

Hangileri kredi kartı almada daha avantajlı?

Bankalar kredi kartı uygulamasını takip ederken, limit artırım konusunda da düzenli olarak borcunu ödeyen müşterilere avantaj sağlıyorlar. Siz belli bir limit talep etmezseniz bile otomatik olarak limit artırımı konusundaki istekleriniz, banka tarafından değerlendiriliyor ve zaman geçtikçe kendiliğinden limit artış sağlanıyor.

Limit artışının cazip gibi görünsede belli riskleri beraberinde getirdiğini unutmayalım. Eğer bir bankada hesabınız varsa veya bu finans kuruluşlarından birinin müşterisi iseniz, elbetteki işiniz daha kolaylaşıyor demektir. Banka bu konuda size yardımcı olmaya çok hevesli olacak ve kredi kartı çıkarma konusunda size yardımcı olacaktır.

ATM, banka şubeleri, internet bankacılığı ve özellikle sanal ortamda alışveriş daha cazip hale gelirken, insanlar daha verimli ve kolay kullanım yoluyla bankaların sunumlarını daha iyi değerlendirmeye çalışıyorlar. Sizde kredi kartı kullanımı için öncelikli olarak size bu konuda yardımcı olacak olan doğru bankayı seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir