PTT Sorgulama | Ptt Para Sorgulama | Ptt Hesap Sorgulama

PTT sorgulama işlemi ile posta çeki hesabınızda ne kadar miktar olduğunu öğrenebilirsiniz. PTT para sorgulama nasıl yapılır yazımızda detaylı olarak ele alıyoruz. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü her türlü bankacılık hizmetlerini sağlamaktadır. Para yatırma, para çekme gibi önemli işlemlerin yanı sıra Ptt sorgulama (hesap kontrol) ve Ptt para sorgulama (bakiye kontrol) işlemlerini de PTT bank işlem seçeneklerinden halledebilirsiniz. Bunun için sahip olduğunuz posta çeki hesabınızı (ipç) kullanmanız yeterli olacaktır.

PTT Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ptt sorgulama için ATM’leri kullanabilirsiniz!

PTT para sorgulama işlemini pek çok şekilde yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi olarak ATM’ye giderek, kartınızı kullanarak hesabınızı sorgulayabileceğiniz gibi internet üzerinden de çok daha kolay bir şekilde sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

ptt sorgulama
ptt sorgulama

İnternet bankacılığından Ptt para sorgulama yapabilirsiniz!

İnternet bankacılığı üzerinden Ptt para sorgulama işlemini yapmanız pek çok açıdan daha avantajlı olacaktır. Bunun için internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayar ya da akıllı telefonu kullanmanız gerekir. İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştireceğiniz ptt hesap sorgulama işlemini eğer akıllı telefonunuzdan yapmak istiyorsanız, bu durumda kurumun mobil uygulamasını edinerek, bu mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz daha kolay olacaktır.

ptt para sorgulama
ptt para sorgulama

Ptt sorgulama için online işlemler bölümünü kullanabilirsiniz!

Diğer bir seçenek olarak bilgisayarınızın tarayıcısına giriş yaparak, Google yardımı ile online işlemler sayfasına ulaşarak Ptt sorgulama gibi her türlü parasal işlemlerinizi kolay bir şekilde PTT bank online işlemler sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile Ptt Para Sorgulama

PTT müşteri hizmetleri gün içerisinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleridir. Ptt para sorgulama ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun için müşteri hizmetlerinin telefon numaralarını aramanız gereklidir. Bunun için öncelikli olarak kurumun çağrı merkezini aramanız gerekiyor. 444 1 788 numarasından çağrı merkezine ulaştığınızda, ses kaydı çıkacaktır. Ses kaydı sizlere Ptt sorgulama için müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz adına hangi numaraları tuşlayacağınızı tarif edecektir…

Ptt sorgulama ile ilgili müşteri hizmetlerine merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, belirli konular hakkında yardım alabilirsiniz. Veya Ptt para sorgulama konusunda yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunlarla ilgili çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Mesai saatlerinde, gün içerisinde müşteri hizmetlerine sorunsuz bir şekilde, hizmet telefon numaraları ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Son olarak Ptt para sorgulama diğer bir deyişte hesap bakiye kontrol etme için şubelere de gidebilirsiniz. Ancak yukarıda şubeye giderek vakit kaybetmemiz adına Ptt hesap sorgulama için kullanabileceğiniz diğer yöntemleri detaylıca anlatarak, şubeyi sona bıraktık…

PTT müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek için tıklayınız…

PTT Sorgulama | Ptt Para Sorgulama | Ptt Hesap Sorgulama” Konusu İçin 3 Yorum

  1. Benim ptt on yuklemelı kartım var cocuk parası ıcın almıstım bu karta baska hesaptan havale yapılabiliyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir