PTT e-imza Başvurusu Nasıl Yapılır?

İletişim haberleşme e-posta ve belge gibi konuların dijital platforma taşınması, yeni ve güvenli çalışmaları zorunlu hale getirdi. Bu konuda iyi bir tercih olan E-imza, insanların sanal platformu, internet ortamın ve online hizmetleri sorunsuz şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Peki PTT E-imza başvurusu için neler gerekli , e-imzanın kapsamı nelerdir? PTT e-imza başvurusu nasıl yapılır?

PTT e-imza Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT E-imza başvurusu yapma işlemi

Bireysel ve ayak insanın kendi şahsi imzası ile aynı özelliği taşıyan E-imza, dijital platformun adeta ıslak imzası gibi. Bu konuda gerek bireysel gerekse de girişimci hakkınızla birlikte, PTT e-imza başvuru yapma konusunda şubelerden de  yardım alabilirsiniz. Hem de belli bir süreliğine kullanma hakkını satın alabilirsiniz bu sayede PTT ve KEP sisteminin korunup korunmadığından emin olmak, size ulaşan bilgilerin doğruluğundan endişe etmemek, gerçekten önemli.

Başvuru Sorgulamayı nasıl yapacaksınız?

PTT e-imza başvuru yapma işlemlerinizi tamamladınız, peki sonraki süreç nasıl işleyecek? Başvuru yaptığınızda, eğer teknik bir sorun yoksa başvurunuz hemen sonuçlanacaktır.

Kazanımlar aslında son derece kaliteli ve geçerli bir hizmet olmakla birlikte, fiyat olarak insanları şaşırtıyor. Son derecede uygun çözümler bu sistemin daha kolay ve güvenli bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor.

5070 sayılı e-imza kanunu

Bu iş için başvuru yapacağınız adres herhangi bir PTT şubesi olabilir şubeleri de bulunan başvuru formunu doldurduğunuz andan itibaren süreci başlatıp, uygun koşullarda E-imza sistemine sahip olmak için gerekli girişimde bulunabilirsiniz. Son derece güvenli, kaliteli ve garantili bir sistem olmakla birlikte, giderek bu sistemi kullanan insan sayısı da artmaya devam ediyor.

İletişim ve teknoloji ve kalitenin adresi olan internet, e-posta başta olmak üzere iletişim konusunda da müthiş fırsatlar hazırlıyor. Dijital evraklarınızın korunması, imzalı şekilde güven altına alınması, hak iddia etme noktasında da size avantaj sağlayan sistem, 5070 sayılı e-imza kanunu ile teminat altına alınmış durumda.

E-imza fiyatları ne kadar?

Doğru girişim zamanında hamle fırsatı veren mükemmel sistem için sorulan diğer bir soru da, e-imza fiyatları ne kadar? Bu sistem oldukça uygun fiyatlarıyla birlikte, bir yıllık 2 yıllık yâda 3 yıllık farklı avantajlarla hizmetinize sunuluyor. 1 yıllık E-imza fiyatı 109 TL, 2 yıllık E-imza 149 TL ve 3 yıl için ise 189 TL ücret alınmaktadır.

Elektronik ve dijital ortamda yapılan anlaşmaların kanuna uygun olması ve hak iddiası konusunda E-imza, gerçekten etkili bir araç haline geldi. Özellikle girişimciler, işletmeler ve kurumsal yapıların, butip ortamları daha verimli kullanabilmenin yanında, E-imza kaliteli bir sistem ve avantajıyla insanlara yardımcı olan muazzam bir teknoloji olarak kendini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir