Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu Ücretleri

Katılım bankası olarak ülkemizde finans kuruluşları arasında bir güven sahip olan Kuveyt Türk de yer alıyor. Kredi kartı kullanımı konusunda daha farklılık içeren uygulamalarını tanıtıyor ve insanlara bu konuda avantajlar sağlıyor. Esasında asgari ödeme tutarı olmayan ve borcun tamamını ödemeyi zorunluluk haline getiren bir kartın, avantajları neler olabilir diye düşünülmesi son derece doğal. Peki Kuveyt Türk sağlam kart başvurusu nasıl yapılır ve Kuveyt Türk sağlam kart ücretleri ne kadar? Bu yazımızda kart kullanım ücretleri, kredi kartı gecikme faizleri hakkında bilgi vereceğiz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu Ücretleri

Objektif olarak düşünecek olursak, kredi kartı kullanan insanların bu konuda Kuveyt Türk kartını güvenli ve rahat bir şekilde kullanmaları mümkün olabilir. 50 TL hediye konusunda kredi kartı kullanan insanların pek çoğunun avantajlı olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok sayıda farklı imkân ve fırsatları zaman içerisinde sunmaya alışkanlık haline getiren sağlam kart değişkenlerini, internet üzerinden takip edebileceğiniz. Oldukça ilgi çekici ve değişik bir kredi kartı saglamkart.com.tr adresinden, kart ile ilgili tüm değişimlere hemen ulaşabiliyorsunuz. Sağlam kart altın puan uygulaması % 0,1 yani kart ile yapılan harcamaların 1000’de 1’i, size puan olarak geri dönüş yapmaktadır.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Ücretleri ve Özellikleri

Kuveyt Türk Sağlam Kredi kartı borcunu ödemeyenler için % 2.34 gecikme faiz oranının uygulandığını da hatırlatmak gerekiyor. Platin ve Gold ve normal kredi kartı olmak üzere üç farklı şekilde sunulan kredi kartı imkânında, cazip kampanyalar, çekici ve ilgi toplayan bir yapı oluşturmuş durumda. Bu kredi kartını düzenli olarak kullanmayı düşünüyorsanız, her ay için 200 TL ve üzeri harcama ve alışverişlerde yılın tamamında bu şekilde kullandığınız takdirde, 50 TL hediye kazanmanız mümkün.

Nakit çekim konusunda da oldukça kısıtlamalı rakamlar dikkat çekiyor. Kart limitinin % 10’u nakit avans miktarı olarak tanımlanmıştır. Aslında bu Platin kartlar için düşünüldüğünde 20.000 TL kart limiti bu da 2000 TL nakit avans ile açıklanıyor.

Eğer Gold kredi kartı kullanıcısı iseniz o zaman limit 10.000 TL olduğu için nakit avans çekim miktarınız da 1000 TL ile sınırlanmış olacaktır. Bu iki farklı özellikli kart gold ve platin kattır eğer normal bir sağlam kart varsa, burada nakit çekim miktarınız 500 TL’yi geçmeyecektir.

Kuveyt Türk sağlam kart nakit çekim işlerinde 1.25 TL ekstra çekim ücreti alırken, ilk ekstrede çekilen borcun tamamının ödenmesi gerekiyor. Kredi kartı konusunda değişik bir uygulama gibi görünse de gerçekten cazip sonuçlarıyla da farklı bir uygulama olarak görülebilir.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk EFT Saatleri başlıklı makaleyi incelemek için aşağıdaki görsele tıklayınız.

Kuveyt Türk eft saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir