İş Bankası Hesap Özeti Nasıl Öğrenebilirim?

İş Bankası hesap özeti nasıl öğrenebilirim sorusunun yanıtını öğrendikten sonra sahip olduğunuz İş Bankası hesabınızdaki harcamaları kontrol edebilir, hesabınızda ne kadar para kaldığını görebilir ve hesap bilgilerinizi inceleyebilirsiniz. Bu işlemi pek çok şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. İş Bankası hesap özeti sorgulama telefon bankacılığı da bu yöntemlerden birisidir.

İş Bankası Hesap Özeti Nasıl Öğrenebilirim?

İş Bankası hesap özeti sorgulama hizmeti sayesinde hangi tarihte, saat kaçta, kime ne kadar para transferi gerçekleştirilmiş, bu ay hesabınıza ne kadar para gelmiş ve alışverişleriniz harcamalarınız gibi tüm işlemleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz İş Bankası hesap özeti öğrenme yöntemleri; İşCep uygulaması, şubeden ekstre isteme, ATM ve internet bankacılığıdır.

Telefondan İş Bankası Hesap Özeti Öğrenme

İş Bankası hesap özeti öğrenme telefon ile oldukça kolaydır. Sahip olduğunuz akıllı telefona, android marketten İşCep uygulamasını indirin ve bu uygulamaya müşteri no (yada TC no da olur) ve internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak, kolayca hesap özetinizi görüntüleyin. İsterseniz yalnızca bu aya ait değil, geçmiş dönem harcamalarınızı, hesabınıza gelen giden para transferlerini de bu yöntemle inceleyebilirsiniz.

ATM’den İş Bankası Hesap Özeti Nasıl Öğrenebilirim?

İş Bankası hesap özeti nasıl öğrenebilirim diyenlerin yararlanabilecekleri bir diğer yöntem de ATM’yi kullanmaktır. İş Bankası hesap özeti öğrenme telefon ile gerçekleştirmek oldukça kolaydır ancak bazı durumlarda farklı yöntemleri kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin hesabınızı internet bankacılığını aktifleştirmediyseniz, bu durumda internetten ve android uygulamasından hesap sorgulama yapabilmenize imkan yoktur. Bu nedenle kartınızı en yakın İşbank ATM’sine yerleştirerek, kolayca hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

İnternetten İş Bankası Hesap Özeti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İş Bankası hesap özeti sorgulama için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. İsbank.com.tr adresine kişisel bilgilerinizi kullanarak giriş yapın. Hesaplarım menüsünden hangi hesabı incelemek istiyorsanız, o hesabı seçerek devam edin. Ardından “Hesap Hareketleri” butonuna tıklayarak, hesabınıza dair tüm hareketlilikleri inceleyebilirsiniz.

Bu yöntemle hesabınızdan hangi tarihlerde, ne kadar miktarlarda, nereye harcama yapılmış, kimden hangi tarihte, ne kadar para gelmiş her bir detayı görebilirsiniz. Sizlere internet bankacılığını kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü İş Bankası hesap özeti öğrenme için kullanabileceğiniz en kolay yöntemlerden biridir.

Bu yazımızda İş Bankası hesap özeti nasıl öğrenebilirim diye merak edenler için kullanabilecekler alternatifleri açıkladık. Bir önceki yazımızda ise İş Bankası müşteri numarası öğrenme nasıl yapılır detaylı bir şekilde açıkladık.

İş Bankası Hesap Özeti Nasıl Öğrenebilirim?” Konusu İçin 2 Yorum

  1. hesabımdaki parayı çekenmiyorum hesabıma para gelicek araba satışı verilcek hesabıma aktarıcam parayı havale ile ama elimdeki tek hesabıma ulaşılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir