İninal Kart Bakiye Sorgulama İade Öğrenme

Ön ödemeli kartlar gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Özellikle kredi kartlarında yaşanan sorunlardan dolayı, deyim yerindeyse paranız kadar harcama yapabileceğiniz kartlar ön plan çıkıyor. Bu kartlardan birisi de son zamanlarda kendisinden sıkça söz ettiren ininal kart. Daha önceden ininal kart nedir yazımızda bu kart hakkında bilgi vermiştik. Aldığınız ininal kartın son hesap durumunu merak ediyorsunuz., Peki ininal kart bakiye sorgulama nasıl yapılır?

İninal Kart Bakiye Sorgulama ve Hesap Hareketleri Sorgulama

İninal kart bakiye sorgulama için iki yöntem var. Bunlardan birincisi, iPhone ve Android telefonlarınzdan indireceğiniz ininal cüzdan uygulaması ile bu hareketleri görüntüleyebilirsiniz. İkinci olarak da, eğer mobil telefon kullanmıyorsanız ya da uygulamayı indirmek istemiyorsanız, doğrudan ininal.com adresine giderek bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Site adresine girdiğinizde sayfadaki “Online İşlemler” bölümüne girmeniz yeterli olacaktır. İninal kart nedir öğrenmek istiyorsanız ininal Kart Nedir Nerden Alınır başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz…

ininal Kart Son Kullanma Tarihi Geçen Kartın Hesap Bakiyesi

Son kullanma talimatı geçen ininal kartlarınızı kapatmak için müşteri hizmetlerini aramalısınız. Peki bu kartınızda kalan bakiyeyi, kalan paranızı ne yapacaksınız? Bu paraları tekrar kullanma şansınız yok mu? Elbette var.

İninal kart bakiye sorunu ile karşılaşırsanız, müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 311 77 01 ‘i ararsanız, son kullanma tarihi geçen kartınızdaki parayı yeni ininal kartınıza transfer ettirebilirsiniz.  Ayrıca aldığınız yeni kartı hesabınıza tanımlamış olursunuz.

İninal Kart Bakiye Yükleme Bakiye İadesi

İninal kart müşterilerine birçok kolaylık sağlıyor. Bunlardan birisi de, kullanmaktan vazgeçtiğiniz kartınıza ait bakiyenin iade edilmesi hizmeti. Karta yatırdığınız parayı isterseniz ininal kart bakiye yükleme bakiye iadesi ile geri alabiliyorsunuz.

Kart Bakiye İadesi İçin Gerekenler Neler?

İade talebi için [email protected] adresine bir dilekçe göndermelisiniz. Bu dilekçede şu bilgiler olmalı:

  • ininal kart numarası
  • iade nedeni
  • iadesi istenen bakiye tutarı
  • iade yapılacak olan banka hesabı IBAN numarası
  • bu banka hesabı sahibinin adı ve soyadı, hesabın bulunduğu bankanın ismi
  • dilekçe tarihi

İninal Kart Bakiye İadesi Ne Zaman Gerçekleşir?

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak hazırladığınız dilekçeyi yukarıdaki e-posta adresine gönderdiğinizde, size teyit e-postası gönderilecek. Eğer bilgilerinizde eksiklik, yanlışlık varsa yine düzeltmeniz veya eklemeniz için size talepte bulunulacak. Tüm bilgiler tamamlandığında iade süreci başlayacak.

İninal kart bakiye iadesi, dilekçenizin tarihinden itibaren 3 hafta içerisinde size iade edilecek. İade tutarını, dilekçede yazdığınız banka hesabınızdan kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir