Şekerbank Hasat Kart Başvurusu ve Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart Şekerbank’ın çiftçilere sunmuş olduğu bir karttır. Şekerbank Hasat kart çiftçilikte ihtiyaç duyulan böcek ilacı, gübre, tohum, fide ve mazot gibi ihtiyaçların karşılanmasında kullanılan ve vade farkı olmadan belli bir vade sonunda geri ödenen bir hizmettir. Peki, Şekerbank hasat kart başvuru nasıl yapılır ve ödeme vadesi nasıldır?

Şekerbank Hasat Kart Başvurusu

Şekerbank hasat kart başvurusu 3 yöntem ile yapılabiliyor. Bunlardan ilki SMS ile kart başvurusu yapmak. İkincisi internet şubeden Hasat Kart talebinde bulunmak. Üçüncüsü ise telefon bankacılığından Şekerbank Hasat Kart başvuru işlemlerini tamamlamak. Bu yöntemlerden size hangisi kolay geliyorsa, o yöntem ile başvuru yapabilir ve sisteme kayıtlı adresinize kartınızın teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Şeker Bank Hasat Kart Kredi Başvurusunda İstenen Belgeler

– Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Şekerbank Hasat Kart Başvuru Formu

-İl ve İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak olan ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ayrıca avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi istenmektedir. Son olarak arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri ya da Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesi.

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Hasat kartın en önemli avantajlarından biri de vade seçeneğini çiftçilikle uğraşan kişilerin hasat dönemlerine göre ayarlayabilmeleridir. Bu vade senede en az bir kez hasat alınacağı düşünülerek en fazla 12 aylık bir dönem olarak düzenlenmiştir. Yani Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi, banka ile aranızda 12 ayı aşmayacak şekilde belirlediğiniz hasat tarihidir. Hasat dönemi içerisinde yaptığınız çiftçilik ile ilgili yaptığınız bu harcamalar belirlediğiniz bu hasat tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Ödemeler belirlediğiniz hasat dönemine kadar yapıldığında hiç bir faiz de alınmamaktadır. Vadesi gelmeden de Şekerbank hasat kart için para yatırma olanağına da sahipsiniz.

Şekerbank Hasat Kart için şubeyle görüşebilirsiniz…

Banka tarafından verilen limiti aşmamak kaydıyla Hasat Kart ile hem alış-veriş yapabilir hem de nakit ihtiyaçlarınızı bu kredi limitinizden karşılayabilirsiniz. Sunulan bir diğer avantajlı hizmet ise yapılan alış-verişlerde 6 ay vade seçeneğinde %0 faiz oranı uygulamasıdır. Şekerbank Hasat Kart başvurusu ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak isterseniz, size en yakın şubeye müracaat edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir